Skip to content

Olympijský festival v Brně

V Brně byl zahájen Olympijský festival na ploše pavilonu Z v areálu Výstviště Brno. Bude otevřen po celou dobu konání Olympiády, tedy od 9. 2. do 25. 2. 2018.

Návštěvníci mohou každodenně využívat vybraná sportoviště. Vstupné na Olympijský festival je 50 Kč, děti do 150 cm a senioři mají vstup zdarma.

Sportovní nadšenci si mohou v rámci Olympijského festivalu Brno 2018 vyzkoušet množství tradičních i netradičních sportů, ať už zimních či letních. Příznivci adrenalinu jistě ocení skoky na lyžích z mobilního můstku, vyrazí do snowparku, kde bude probíhat snowboarding či freestyle lyžování, nebo si zkusí start na skeletonu, saních nebo v čtyřbobu. Součástí brněnské parku bude i autokros, billiard, zimní plavání či méně známý kryathlon – zimní varianta triatlonu. V areálu se představí také paralympijské disciplíny, jako jsou sledge hokej, běh na lyžích poslepu nebo krasobruslení handicapovaných. V parku si však mohou zasportovat i příznivci letních sportů – konkrétně půjde o florbal, hokejbal, korfbal, pozemní hokej a ropeskipping.

Více o programu sportovišť naleznete v oficiální brožuře Olympijského festivalu 2018.

Fota © Ing. Hana Lepková

Kategorie

Dejte nám Like na FB

Facebook Pagelike Widget
sidebar-img
sidebar-img
sidebar-img
sidebar-img
sidebar-img

Neváhejte nás kontaktovat