Skip to content

Cyklotrasy Čebínka – okruh A,B,C

Kolem Čebínky se linou vyhledávané cyklostezky.

Okruh A je dlouhý 22 km. Trasa vede přes Hradčany – Drásov – Všechovice – Skalička – Nuzířov – Malhostovice – Čebín – Sentice – Hradčany. Je to nejdelší ze 3 cyklistických okruhů Mikroregionu Čebínka. Většina tras vede po silnicích III. třídy a nových asfaltových komunikacích. Výjimkou je náročnější část okruhu mezi Čebínem a Hradčany překonávající zalesněný masív Sokolí. Zbytek okruhu vede zvlněnou krajinou a obkružuje tak vedle centrálního masívu vrchu Čebínka s rozhlednou i zalesněnou Paní horu nad Skaličkou.

Okruh B je dlouhý 16 km. Trasa vede  přes Hradčany – Drásov – Malhostovice – Čebín – Sentice – Hradčany. Část trasy vede po silnicích II. a III. třídy, část po polních a lesních cestách.

Okruh C je nejkratší ze 3. cyklistických okruhů Mikroregionu Čebínka.  Trasa vede přes Hradčany – Drásov – Malhostovice – Čebín – Sentice – Hradčany

Nejširší sortiment vybavení značek SCOTT a Bergamont, Head, POC, Odlo, Fischer, Dynafit, Stockli, Outdoor Research, Fjallraven, Colmar i další specialitky si prohlídnete klikem na obrázek níže:

Fota © Ing. Hana Lepková

Kategorie

Dejte nám Like na FB

Facebook Pagelike Widget

Neváhejte nás kontaktovat