Výlety s průvodcem

Vychutnejte si s námi atmosféru Moravy! Využijte naši službu osobní průvodce a plánovač tras.

výlety 

Osobní průvodce

Nabízíme vám službu osobního průvodce po krásách Moravy. Připravíme vám zajímavý program a postaráme se o vás.

Tématicky zaměřený program přizpůsobíme vašim požadavkům: historie, památky, kultura, turistika, sport, zajímavosti, gastronomie.

Sestavíme Vám program na míru. Zarezervujeme Vám vstupenky, jízdenky. Doporučíme vám, kde se dobře najíst, co zajímavého navštívit.

 

IMG_20140724_120709 

Přijedou za vámi obchodní partneři a chcete pro ně připravit zajímavý program? Chcete odměnit své zaměstnance  zážitkem na Moravě? Postaráme se o ně.

Plánujete dovolenou na Moravě a nemáte ponětí, co zajímavého navštívit? Jedete na dovolenou s babičkou a dědečkem a chcete, abychom pro ně zařídili na jeden den vlastní program? Využijte naši službu osobního průvodce. Připravíme jim hezký výlet dle vlastního výběru, celý den se budeme o ně starat, a to za velmi příznivou cenu. Připravíme program i pro Vaše děti.

Nebo chcete pouze naplánovat váš pobyt na Moravě a doporučit zajímavé tipy, co je možné v místě vašeho pobytu navštívit?

Neváhejte nás kontaktovat!

Plánovač tras

Nepotřebujete průvodce, ale chtěli byste si nechat od nás sestavit program na míru pro svůj pobyt na jižní Moravě? Kontaktujte nás a sdělte nám své představy!

Téma programů: sportovní, turistické trasy a zajímavosti v přírodě, kulturní akce, zábavný program pro děti, poznávání, umění, historie, relaxace a romantika pro páry.

Výběr z výletů s průvodcem:

Moravský Kras a okolí

Brno a oko

Pálava a Lednicko-valtický areál

Slovácko

Znojmo a Podyjí

vinar 1098008_10200564029570306_830483345_n

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás!

Sdělte nám vaše požadavky, termín, počet účastníků a kontakt na Vás!

Nezávazná objednávka: hana.lepkova@pivoavino.cz, Telefon:  +420 774 548 539.

Comments are closed.